Kontakt

Wojciech Zadroga

WŁAŚCICIEL

602 497 640

wojtek@zadroga.com.pl

Grzegorz Zadroga

WŁAŚCICIEL

606 217 318

grzegorz@zadroga.com.pl

Edyta Wojciechowska

TRANSPORT I LOGISTYKA KRAJOWA

+48 698 932 245

 edyta.wojciechowska@zadroga.com.pl

Norbert Czajkowski

DYREKTOR DZIAŁU TRANSPORTU I SPEDYCJI MIĘDZYNARODOWEJ

 +48 733 704 722

norbert.czajkowski@zadroga.com.pl

Kacper Zadroga

TRANSPORT I LOGISTYKA MIĘDZYNARODOWA

SPEDYTOR MIĘDZYNARODOWY

+48 788 597 385

kacper.zadroga@zadroga.com.pl

Patryk Zadroga

ZAOPATRZENIE

 +48 733 606 722

patryk.zadroga@zadroga.com.pl

Aneta Balińska

ROZLICZENIA TRANSPORTU
+48 698 401 170

  aneta.balinska@zadroga.com.pl

Artur Rychlik

Dyspozytor LIDL C.D. Mińsk Mazowiecki
 +48 882 464 462
artur.rychlik@zadroga.com.pl

Anna Zadroga

KSIĘGOWOŚĆ

anna@zadroga.com.pl

Bożena Jabłonka

KSIĘGOWOŚĆ

bozena.jablonka@zadroga.com.pl

Kamila Maruszewska

KSIĘGOWOŚĆ

kamila.maruszewska@zadroga.com.pl

Monika Wężyk-Czajkowska

KSIĘGOWOŚĆ

 monika.czajkowska@zadroga.com.pl

Sylwia Kaszuba

KSIĘGOWOŚĆ

sylwia.zakrzewska@zadroga.com.pl

Marcin Tytkiewicz

Dyspozytor Biedronka C.D. Grudziądz

Dyspozytor Biedronka C.D Mszczonów

+48 795 466 993

marcin.tytkiewicz@zadroga.com.pl

Piotr Krajewski

Dyspozytor Biedronka C.D. Parzniew
 +48 600 455 081

piotr.krajewski@zadroga.com.pl

Adam Król

Dyspozytor Biedronka C.D Wyszków

+48 532 068 125

adam.krol@zadroga.com.pl

Paweł Sarnacki

Dyspozytor LIDL C.D Wyszków

Dyspozytor Lidl C.D. Bydgoszcz

 +48 664 130 716

pawel.sarnacki@zadroga.com.pl

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

ADRES

PPHU „ZADROGA” Spółka Jawna, W.Zadroga, G.Zadroga
ul. Wesoła 8,
07-300 Ostrów Mazowiecka
tel: +48 29 74 620 11
e-mail: biuro@zadroga.com.pl

DANE FIRMY

NIP: 759-15-88-660
Regon: 551291611
KRS: 0000296464

PPHU "ZADROGA"