Ratownictwo Drogowe

Nasza firma autopomocy oferuje profesjonalne usługi transportu samochodów i maszyn we wszystkich sytuacjach drogowych: od awarii technicznej po wypadki i kolizje. Jesteśmy gotowi do działania przez całą dobę, siedem dni w tygodniu, gdy potrzebne jest holowanie do warsztatu lub autoryzowanej stacji obsługi.

Ponadto, oferujemy również usługi dźwigowe z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu oraz relokację samochodów dostawczych wraz z ładunkiem, w tym TIR-ów, a także przewóz autobusów. Świadczymy także usługi parkingowe dla aut powypadkowych oraz oferujemy wynajem wózków widłowych.

Do stałej dyspozycji posiadamy nowoczesny i wysoko wyspecjalizowany sprzęt ratownictwa drogowego, przystosowany do maszyn o różnej wielkości. Nasze wieloletnie, bogate doświadczenie sprawia, że możemy pomóc kierowcom w każdej, nawet najtrudniejszej sytuacji drogowej. By działać szybciej i sprawniej, współpracujemy także z jednostkami straży pożarnej, policji i służbami medycznymi.

Siedziba firmy znajduje się w okolicach Ostrowii Mazowieckiej, ale nasze usługi dźwigowe i autopomocy świadczymy nie tylko na terenie całego województwa, ale także całego kraju i za granicą.

Nasi wykwalifikowani pracownicy i maszyny są do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę, 365 dni w roku – zawsze wtedy, gdy potrzebujesz pomocy!